Park and Fly Köln is een uitstekende oplossing als u voordelig wilt parkeren bij Keulen Airport. Deze aanbieder bevindt zich ten noorden van het vliegveld en is makkelijk te bereiken via de A59 en A559. Park and Fly Köln is 24/7 geopend.
Bij deze parkeeraanbieder maakt u gebruik van shuttle parkeren bij Keulen Airport. U parkeert uw auto op het doorgegeven terrein waarna u per pendelbus in enkele minuten naar luchthaven Keulen wordt gebracht. Bij uw terugreis wordt u ook weer teruggebracht naar uw auto door een shuttlebus.
Het parkeerterrein is omheind, verlicht en verhard. Naast omheining staat uw auto ook onder bewaking van bewakingscamera’s en een medewerker die het terrein overziet. Er zijn geen hoogterestricties. U neemt uw autosleutels mee op reis.
Adres
Welserstraße 5,
51149,
Keulen
Ja | |
Geen |
Klanten beoordelen deze parkeeraanbieder met een 8.5!
Klanten die via onze website, ParkCare, geboekt hebben en de geboekte parkeeraanbieder hebben bezocht, kunnen een recensie bij ons plaatsen. Dit maakt dat alle reviews die u op onze pagina vindt, geschreven worden door werkelijke klanten. Zij delen hun echte en eerlijke mening over de ervaring die zij hebben gehad met hun boeking bij de parkeeraanbieder.
Mocht het voorkomen dat een aanbieder meer dan vijftig recensies heeft ontvangen van onze klanten, dan kiezen wij ervoor om reviews ouder dan één jaar te verwijderen. Hierdoor krijgt u altijd alleen up-to-date en betekenisvolle beoordelingen te zien. Daarmee bent u ervan verzekerd dat u altijd over belangrijke informatie beschikt voor uw geplande vakantie of reis.
Afstand tot vliegveld | 8.7 |
Prijs/kwaliteit | 8.5 |
Klantenservice | 8.2 |
Totaal | 8.5 |
Zeer goed geen opmerkingen
Goedkoop parkeerplaats en niet ver van het vliegveld. Transfer naar vliegveld is goed geregeld. Bij terugkomst even bellen en ze staan binnen 10 min op het vliegveld om je op te halen. Prijs is zeer goed!! De dagteller express op 0 gezet en daar is 100m bij gekomen waarschijnlijk voor het verplaatsen van de auto.. Goede parkeerplaats!!
Alles vlot verlopen. Zowel bij vertrek als bij terugkomst ongeveer 20 minuten moeten wachten.
Makkelijk te vinden, snelle shuttlebus service. Prijs kwaliteit heel goed. Kleine 10 min met de bus.