De Keulen Airport Shuttle Parkeergarage biedt een veilige en comfortabele parkeeroplossing in de directe omgeving van Keulen Airport. De parkeerplaats is volledig omheind, wordt 24 uur per dag bewaakt door camera's en is goed verlicht. Er is ook een beveiligingsmedewerker aanwezig om een continue bewaking te waarborgen. Bovendien zijn er geen hoogtebeperkingen, waardoor bijna alle soorten voertuigen er zonder problemen geparkeerd kunnen worden. Tegen betaling is er ook een autowasservice beschikbaar.
De parkeergarage biedt een betrouwbare shuttledienst die je direct naar de terminal brengt. Na je terugkomst neem je eenvoudig contact op met de parkeergarage na de landing, en de shuttle haalt je op bij het afgesproken ontmoetingspunt om je terug naar je voertuig te brengen. De service is 24 uur per dag beschikbaar, zodat je flexibel en zorgeloos kunt reizen.
Adres
Biberweg 22,
53842,
Keulen
Ja | |
Geen | |
100 |
Klanten beoordelen deze parkeeraanbieder met een 8.2!
Klanten die via onze website, ParkCare, geboekt hebben en de geboekte parkeeraanbieder hebben bezocht, kunnen een recensie bij ons plaatsen. Dit maakt dat alle reviews die u op onze pagina vindt, geschreven worden door werkelijke klanten. Zij delen hun echte en eerlijke mening over de ervaring die zij hebben gehad met hun boeking bij de parkeeraanbieder.
Mocht het voorkomen dat een aanbieder meer dan vijftig recensies heeft ontvangen van onze klanten, dan kiezen wij ervoor om reviews ouder dan één jaar te verwijderen. Hierdoor krijgt u altijd alleen up-to-date en betekenisvolle beoordelingen te zien. Daarmee bent u ervan verzekerd dat u altijd over belangrijke informatie beschikt voor uw geplande vakantie of reis.
Afstand tot vliegveld | 8.6 |
Prijs/kwaliteit | 8.1 |
Klantenservice | 7.9 |
Totaal | 8.2 |
Odlicno . Perfect.
Wat je betaalt klopt voor wat je krijgt. Norse mensen aan de telefoon, vreemde plek om je auto achter te laten, gammel busje voor transfer, gevaarlijke rijstijl, met te veel mensen in het busje (4 op een bank met 3 gordels) en lang wachten op de transfer. Ik zou het niet aanraden.
Geparkeerd op biberweg 22 geasfalteerde parkeerplaats alles prima verlopen.
Adres op de site klopte niet. Na een telefoontje nieuw adres gekregen wat op 5 minuten rijden lag. Pendelbussen zijn vrij gedateerd maar gelukkig zit je er niet lang in.